شماره تماس : ۰۲۸۳۳۵۵۱۷۱۷
تصویر اول ، طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز
تصویر دوم ، طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز
تصویر سوم ، طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز

طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز

طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز شرکت گرما گستران در شهرک صنعتی کاسپین ۲ در شهر آبیک در استان قزوین واقع شده است این شهرک صنعتی قزوین به علت واقع شدن در دامنه کوه و سنگلاخ بودن بستر زمین برای احداث سیستم ارتینگ مورد تایید اداره کار نیاز به بررسی مهندسی و طراحی سیستم ارتینگ خاص و متناسب با منطقه دارد .

طراحی و احداث سیستم ارتینگ شرکت گرماگستران بهینه ساز شرکت گرما گستران در شهرک صنعتی کاسپین ۲ در شهر آبیک قزوین واقع شده است این شهرک به علت واقع شدن در دامنه کوه سنگلاخ بودن بستر زمین برای احداث سیستم ارتینگ مورد تایید اداره کار نیاز به بررسی مهندسی و طراحی سیستم ارتینگ خاص و متناسب با منطقه دارد . کارشناسان شرکت ایمن انرژی پارس با توجه به شناخت از شهرک صنعتی کاسپین ۲ با بازدید از سایت شرکت گرما گستران اقدام به محاسبه مقاومت الکتریکی خاک کرده که در محاسبات و طراحی سیستم ارتینگ نقش بسزایی دارد . با بررسی و محاسبات به عمل آمده بهره مندی از چاه ارت عمیق و چاه ارت سطحی به طور همزمان مورد تایید کارشناسان مجموعه قرار گرفت ، با رعایت استاندارد های روز دنیا چاه های ارت مجموعه حفاری و تجهیز گردید. و در ادامه با نصب تابلو ارت با پایه های سوله همبندی گردید. تست چاه های ارت و همبندی چاه های ارت به صورت رسمی توسط کارشناس اداره کار صورت گرفت و تاییدیه رسمی چاه های ارت و همبندی برای کارفرما صادر گردید.

با توجه به اهمیت بالای چاه ارت در حفاظت الکتریکی افراد و همچنین عملکرد صحیح تجهیزات صنعتی باید مورد توجه کارفرمایان گرامی قرار گیرد که با احداث چاه ارت استاندارد و دریاقت تاییدیه از حوادث و مشکلات پیش رو جلوگیری گردد.

خصوصا در مناطقی با بستر سنگلاخ نیازمند ظراحی و محاسبات چاه ارت می باشد که علاوه بر صرفه جویی اقتصادی چاه ارت استاندارد و کارآمئ احداث گردد

برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ایمن انرژی در تماس باشید

  • کارفرما: شرکت گرما گستران بهینه ساز
  • نوع خدمات: طراحی و اجرا
  • تاریخ انجام پروژه: دوشنبه 10 آذر 1399
  • آدرس پروژه: قزوین شهرک صنعتی کاسپین 2
چاه ارت قزوین صاعقه گیر قزوین پیمانکار شرکت توزیع برق استان قزوین تجهیزات چاه ارت ارتینگ اجرای پیمانکاری ارتینگ چاه ارت حفاظت الکتریکی شرکت توزیع برق استان قزوین شرکت مهندسی ایمن انرژی پارس حفاظت از برق گرفتگی تست چاه ارت تست وتاییدیه چاه ارت اداره کار چاه ارت زیر 2 اهم چاه ارت زیر 5 اهم برق قزوین