شماره تماس : ۰۲۸۳۳۵۵۱۷۱۷
صلاحیت نمایندگان شرکت ایمن انرژی پارس

صلاحیت پیمانکاران

رتبه بندی یا گرید در واقع جهت سنجش و توانایی های شرکت های پیمانکاری در رشته های مختلف می باشد. این رتبه بندی توسط سازمان برنامه بودجه صورت می گیرد وبا توجه به توانمندی های شرکت ها از جهات مختلف تحصیلات ، سوابق بیمه و دوره های فنی و مهارتی مدیر عامل ،هئیت مدیره و اعضای فنی آن شرکت صورت می گیرد. شرکت ایمن انرژی پارس در سال ۹۵ توسط افراد متخصص در زمینه شبکه های انتقال توزیع برق و نیرو تاسیس گردید ایمن انرژی پارس از زمان تاسیس تاکنون در زمینه انتقال و توزیع برق و همچنین به صورت تخصصی در زمینه حفاظت الکتریکی سیستم های ارتینگ و صاعقه گیر فعالیت و رزومه قوی داشته است .

شرکت ایمن انرژی پارس و مدیر عامل این شرکت مهندس علیرضا سرداری تحقیقات دانش بنیان و پروژه های مختلف در زمینه سیستم های ارتینگ و چاه ارت انجام داده اند.

پروژه تحقیقاتی احداث چاه ارت به روش سیم پیچ الکترود توسط خودرو عملیاتی با کمترین تخریب (چاه ارت مکانیزه) یکی از این پروژه ها می باشد. پروژه تحقیقاتی احداث چاه ارت به روش سیم پیچ الکترود توسط خوردرو عملیاتی (چاه ارت مکانیزه) دارای گواهی ثبت اختراع و تائیدیه از شرکت های توزیع برق می باشد.

پروژه تحقیقاتی احداث چاه ارت به روش سیم پیچ الکترود توسط خودرو عملیاتی با کمترین تخریب (چاه ارت مکانیزه) به صورت یک طرح کاربردی برای احداث چاه ارت باعث همکاری های مستمر در زمینه ارتینگ با ادرات و نهادهای دولتی شرکت های توزیع برق گردیده است.به نحوی که در این روش احداث چاه ارت قیمت تمام شده چاه ارت نسبت به روش های سنتی تا چهل درصد صرفه جویی می شود و همچنین زمان احداث چاه ارت به روش سیم پیچ الکترود توسط خودرو عملیاتی (چاه ارت مکانیزه) حداکثر ۲ ساعت می باشد که در پدافند غیر عامل بسیار کاربردی می باشد.

با توجه به سوابق فوق شرکت ایمن انرژی پارس موفق به دریافت گرید نیرو از سازمان برنامه و بودجه گردیده و از طرف این سازمان مجاز به ارائه خدمات در زمینه نیرو می باشد . دریافت گرید نیرو به نوعی تایید شرکت های برتر جهت ارائه خدمات بهینه به کارفرمایان می باشد . هئیت مدیره شرکت ایمن انرژی پارس و مدیران فنی تمام سعی و تلاش خود را مانند سالیان قبل به کار می گیرند. تا کار فرمایان گرامی از خدمات قابل ارائه شرکت در زمینه انتقال و توزیع برق و همچنین حفاظت الکتریکی ارتینگ و صاعقه گیر با بالاترین کیفیت بهرمند گردند.

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری